10.02.2018 10:40 - Juventus je pobijedio na gostovanju kod Fiorentine 2-0
Автор: dalekodres Категория: Спорт
Прочетен: 99 Коментари: 0 Гласове:
0

Obratite pozornost na najnovije vijesti o igrama, pružite najbrže Nogometni Dresovi, krenemo naprijed, ovo je danas najzanimljivije vijesti. Klasik talijanskog nogometa u 24. kolu Serie A, između Fiorentine i Juventusa, pripao je Staroj dami 0:2.

Prvo poluvrijeme obiježila je sporna situacija iz 17. minute kad je sudac Marco Guida dosudio penal za domaćine jer je Giorgio Chiellini igrao rukom. Obožavatelji koji nose Juventus Dres u igri za njihovu omiljenu ekipu za punjenje gorivom. Potvrda Juventusove pobjede stigla je u 86. minuti kada je strijelac bio Gonzalo Higuain kojeg je krasno proigrao Giorgio Chiellini. Badelj je odigeao čitavu utakmicu za Fiorentinu kao i Mario Mandžukić za Juventus.

Benassi jeste bio iza obrambene linije Juventusa, ali zaleđa nije bilo jer je loptom zadnji igrao Juventusov Alex Sandro. Čestitamo im na pobjedi i očekujemo da osvoje finalnu pobjedu.